Yükleniyor...

MİHRAP YERİNDE

Komik, duygusal ve sımsıcak bir hikaye…

PAZAR 19:45

Yapım : 2014 – Türkiye
Yapım şirketi : Global Prodüksiyon
Yapımcı : Oğuz Karali, Mustafa Gülnahar
Yönetmen : Semra Dündar

Yasemin Yalçın, Zafer Alagöz ve Kadir Çöpdemir’in başrollerini paylaştığı diziye genç ve güzel bir oyuncu da dahil oldu. Pis Yedi dizisinin güzel oyuncusu Melisa Babadağ’da Mihrap Yerinde’nin kadrosuna katıldı. Mihrap Yerinde dizisinin konusu ise şöyle:

Mahallesindeki Sado’ya aşık olan Mihrap, ailesinin baskısı ile zengin galerici Ahmet ile evlenir. Mihrap, Ahmet’le evlenince lüks bir hayat sürmeye başlar, bir kızı ve bir de oğlu olur. Fakat yıllar sonra eşi Ahmet iflas eden ve ortadan kaybolur.

Mihrap ise yıllardır gitmediği mahallesine geri dönme kararı alır fakat artık hiç bir şey bıraktığı gibi değildir. Hem komik hem hüzünlü hikayesiyle Mihrap Yerinde seyirciyi ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Mihrap Yerinde Show TV ekranlarında…

Oyuncular

YASEMİN YALÇIN

Mihrap

ZAFER ALGÖZ

Sado

KADİR ÇÖPDEMİR

Maksut

melis babadağ

Pelin

özgün karaman

Ali

Selda özbek

Nilüfer

ŞERMİN HÜRMERİÇ

Gülümser

Ortans KIvanç

Kezban

Hüseyin Elmalıpınar

Kafe Sahibi

Şemsettin terlan

Kuyumcu Osman

Fatoş Silan

Nilgün

Selman Ünlüsoy

Berat

Veysel Diker

Selim

Şemsa Deniz Tolunay

Lalezar

Selahattin Taşdöğen

Nilgün

Mert Öner

Niyaz

Bölümler

Mihrap sıradan bir gün geçirdiğini sanırken, hayatı aniden tepetaklak oluyor. Polis sorgusu, nezaret, haciz şoku bir yanda, bir yanda kocasının sırra kadem basması… Mecburen çocuklarını yanına alıp, senelerdir uğramadığı eski mahallesine dönüyor. Fakat hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamıyor. Sado dışında… Büyük aşk, seneler geçse de bir damla eksilmemiş. Ama artık her şey için çok geç. Mihrap için en önemlisi çocukları artık. Mihrap, çocuklarına bakabilmek için çetin bir mücadeleye giriyor.

İşler arapsaçına dönüyor. Sado ile Mihrap arasında kıyasıya bir mücadele başlıyor. Bu arada Mihrap, Sado’nun nişanlı olduğunu öğreniyor. Diğer yanda Mihrap’ın zengin arkadaşları toplanıp Sado’nun lokantasına geliyorlar. Dahası; Mihrap’a kocasından haber var. Hem de ne haber!

Mihrap kendini hiç olmayacak bir durumda buluyor: Sado’nun karısı oluyor! Berat’a kız istemek için Mihrap ve Sado’nun evli bir çifti oynaması gerekiyor. Bu onlar için hiç kolay olmayacak. Hem didişecekler hem de eski yaralar açılacak… Diğer yandan Maksut’un başı beladan bir türlü kurtulmuyor. Pelin’in ise, ilk defa Ali’ye ihtiyacı oluyor. Birlikte dışarı çıkıyorlar. Bu ateş, sonunda bacayı saracak mı?

© Copyright 2020 | Global Prodüksiyon