Yükleniyor...

canım benim

Semra ve Recai’nin günlük hayatlarından kesitler

PAZAR 19:45

Yapım : 2012 – Türkiye
Yapım şirketi : Global Prodüksiyon
Yapımcı : Oğuz Karali, Mustafa Gülnahar
Yönetmen : Ebru Yalçın

“30 yıllık evlilikten sonra birbirinden çok sıkılan bir karı-kocanın komik maceraları anlatılıyor.”

Başrollerinde Salih Kalyon (Recai), Ruhsar Öcal (Semra), Güzin Usta (Tijen), Yıldırım Öcek (Atıf), Metin Zakoğlu’nun (Necati) oynadığı Canım Benim dizisi Fox Tv’de

Oyuncular

Salih Kalyon

recai

Ruhsar Öcal

Semra

güzin usta

tijen

yıldırım öcek

Atıf

Metin zakoğlu

Necati

Semra, Recai’nin kendisine karşı olan ilgisizliğinden çok şikayetçidir. Semra ve Tijen bir plan yaparlar. Semra, Recai’nin ilgisini tekrar kazanabilmek için bir süreliğine ortadan kaybolacaktır. Fakat bu durum Recai’nin umurunda bile olmaz. Bu arada Atıf apartman görevlisi Necati’nin Face tacizleriyle başı derttedir.

Semra, evde spor yaparken belini incitir. Bir süreliğine yatağa mahkum olmuştur. Aksi gibi o akşam eski bir arkadaşı olan Yeliz’i yemeğe davet eden Semra, Recai’den Yeliz’e eşlik etmesini ister. Recai, önce bu duruma çok sinirlense de Yeliz’in güzel kızı Ayça’nın eve gelişiyle işler bambaşka bir hal alır. 

Semra, komşusu Gülşen’e Recai’nin kendisini hiç kıskanmadığından yakınmaktadır. Gülşen, çözüm olarak Recai’yi kıskandıracakları bir oyun önerir. Semra’ya uydurma bir “aşık” bulacaklar ve Recai’nin bunu öğrenmesini sağlayacaklardır.Fakat Gülşen, sahte aşık olarak mahallenin kasabı Nurettin’i eve getirince…

Semra, Recai’nin kendisine karşı olan ilgisizliğinden çok şikayetçidir. Semra ve Tijen bir plan yaparlar. Semra, Recai’nin ilgisini tekrar kazanabilmek için bir süreliğine ortadan kaybolacaktır. Fakat bu durum Recai’nin umurunda bile olmaz. Bu arada Atıf apartman görevlisi Necati’nin Facebook tacizleriyle başı derttedir. Kahkaha dolu bir 45 dakikaya hazır olun.

Recai ve Semra eve kitap pazarlamacısı beklemektedir. Eve gelen genç bir adam Recai’ye onun oğlu olduğunu iddia eder. Recai bunun doğruluğundan emin olamaz, gerçeği araştırmak için eski arkadaşlarını aramaya başlar. Bu arada Semra, eve gelen kitap pazarlamacısını Recai’nin oğlu sanır ve işler karışır.

Recailerin çapkın komşusu Cevat gönlü ilişkisi yaşadığı Okşan’ı Recai’nin evinde saklamak ister. Semra’nın annesine gidiyor olması işleri kolaylştıracaktır. Semra’nın ani dönüşü hesapları tamamen karıştırır. Recai hiç ilgisi olmamakla birlikte Okşan’ın sevgilisi oynamak zorunda kalır. Tabi bu durumda Semra’nın hoşuna gitmeyecektir. Recai kendini içinden çıkılmaz bir durum içinde bulur.

© Copyright 2020 | Global Prodüksiyon