Yükleniyor...

AŞK-I ROMAN

Yılın aşk hikayesi için geri sayım artık başladı.

HAFTA İÇİ HER AKŞAM

Gönül Salıncağı: Aşk-ı Roman dizisi 21 ağustostan itibaren  Tv8 ekranlarında hafta içi her gün günlük dizi olarak izleyicisi karşısında olacak. Aşk-ı Roman dizisinin ismi daha önce Eğleneceksen Gel olarak açıklanmıştı ancak son anda isim değişikliğine gidildi. Global Medya’nın yapımdan Mustafa Gülnahar’ın yapımcılığını üstlendiği Aşk-ı Roman  dizisi 21 ağustos 2017’de 19:45 de ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında olacak.

“Daha önce Ali Şan ve Çağla Şikel’in birlikte rol aldığı Cennet Mahallesi adlı dizinin yeni versiyonu olarak planlanan Aşk-Roman dizisinde Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir’in başroller olarak yer alacak.”

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu, Show TV ekranlarından yayınlanan Evleneceksen Gel isimli izdivaç programının renkli kişilikleri olan Solmaz ve ona defalarca talip olan Kaan ile birlikte Nurullah’da dizinin baş rolü olarak yer alacak. Ayrıca Evleneceksen Gel locasından da bir çok oyuncunun yer alıyor.

KONUSU

Aşkın nelerin üstesinden gelebileceğine tanık olacağımız Aşk-ı Roman. Kaan ve Solmaz’ın sonsuz aşkının yanı sıra mahallenin geri kalan gençlerinin aşkını da izleyeceğiz. Cansel, Anıl, Gürkan ve Dilan’ın dostlukları da türlü sınavlardan geçecek aşk onları da vuracak.

Duygusal olduğu kadar eğlenceli de bir mahalle burası. Ne aşkı eksik olacak ne de hüznü. Holdingin tek sahibi veliahdı Lider’in Solmaz’la tanışmasının ardından o zengin dünyayın mahalleye olan etkisine tanıklık edeceğiz. İşler oldukça değişecek fakat onların dünyasında hep aşk önde olacak.

Oyuncular

Solmaz Çiros

İzmir

Kaan Güvenilir

istanbul

Seda Kala

Çorlu

NURULLAH ŞIK

istanbul

Aşk-ı Roman hafta içi her gün 19:45‘te TV8’de!

Merakla beklenen Aşk-ı Roman TV8 ekranlarında devam ediyor.

İlk bölümüyle ilgi odağı haline gelen dizide en çok merak edilen konulardan biri de Solmaz ve Kaan aşkı oldu. Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde Solmaz ve Kaan’ın aşk hikayesi nasıl bir hal alacak?

Aşk-ı roman sosyal medya

© Copyright 2020 | Global Prodüksiyon