Yükleniyor...

Her sabah capcanlı bilgi dolu keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenler “Zahide Yetiş’le”de cevap buluyor. Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de…

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor. Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor. Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi “Zahide Yetiş’le”de arıyor.

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de…
Bölümlerimizi izlemek için: Tıklayın

Spor Hocası Uğur Çetin bel ve kol kaslarını güçlendirecek pratik hareketler gösterirken, Dr. Yavuz Dizdar sağlıklı beslenmenin püf noktalarını açıkladı. Prof. Dr. Caner Taslaman da merak edilen soruları yanıtladı.

Spor Hocası Uğur Çetin evden çıkmadan yapabileceğimiz temel spor hareketlerini gösterirken, Öğretim Üyesi ve Sinirbilim Uzmanı Prof. Dr. Sinan Canan stresin insanı nasıl etkilediğini anlattı.

Dr. Feridun Kunak, çocukların ve yaşlıların bağışıklık sistemini güçlü tutmanın önemine değinirken, Spor Hocası Uğur Çetin yaşlıların evde rahatlıkla yapabilecekleri basit egzersizler gösterdi.Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aret Kamar tüp bebek teknolojisindeki gelişmeleri anlattı.

© Copyright 2020 | Global Prodüksiyon