Yükleniyor

Aşk-ı Roman

Gönül Salıncağı: Aşk-ı Roman dizisi 21 ağustostan itibaren  Tv8 ekranlarında hafta içi her gün günlük dizi olarak izleyicisi karşısında olacak. Aşk-ı Roman dizisinin ismi daha önce Eğleneceksen Gel olarak açıklanmıştı ancak son anda isim değişikliğine gidildi. Global Medya’nın yapımdan Mustafa Gülnahar’ın yapımcılığını üstlendiği Aşk-ı Roman  dizisi 21 ağustos 2017’de 19:45 de ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında olacak.

Daha önce Ali Şan ve Çağla Şikel’in birlikte rol aldığı Cennet Mahallesi adlı dizinin yeni versiyonu olarak planlanan Aşk-Roman dizisinde Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir’in başroller olarak yer alacak.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu, Show TV ekranlarından yayınlanan Evleneceksen Gel isimli izdivaç programının renkli kişilikleri olan Solmaz ve ona defalarca talip olan Kaan ile birlikte Nurullah’da dizinin baş rolü olarak yer alacak. Ayrıca Evleneceksen Gel locasından da bir çok oyuncunun yer alıyor.

Aşkın Halleri

Yönetmenliğini Ebru Yalçın’ın, senaristliğini ise Erol Hızarcı’nın yaptığı 2012 yapımı Aşkın Halleri dizisi Fox TV’de yayınlanmıştır.

Oyuncu Kadrosu:
Metin Akpınar
Güven Kıraç
İpek Tuzcuoğlu
İclal Aydın
Mehmet Ali Kaptanlar
Açelya Özcan

“Kızı ve eşiyle birlikte yaşayan Sabri, bir villa satın alır. İkiz villa olarak tabir edilen, birbirine yapışık iki ayrı yapıdan oluşan evlerine komşuları evde yokken taşınan Sabri, eşi Mehtap ve kızı İpek komşularının oğlu Kutlu ile tanışır ve onu çok severler. Şanslı olduklarını, komşularıyla iyi anlaşacaklarını düşünen Sabri ve ailesini, tam bir hayal kırıklığı bekliyordur..”

Canım Benim

Semra, Recai’nin kendisine karşı olan ilgisizliğinden çok şikayetçidir. Semra ve Tijen bir plan yaparlar. Semra, Recai’nin ilgisini tekrar kazanabilmek için bir süreliğine ortadan kaybolacaktır. Fakat bu durum Recai’nin umurunda bile olmaz. Bu arada Atıf apartman görevlisi Necati’nin Facebook tacizleriyle başı derttedir.

Oyuncu Kadrosu:
Salih Kalyon
Ruhsar Öcal
Güzin Usta
Ahmet Yıldırım Öcek
Metin Zakoğlu
Sedat Kalkavan
Çağlar Sayın

Orta yaşlarda bir çift olan Semra ve Recai’nin günlük hayatlarından kesitler sunacak olan Canım Benim’de, Semra Recai’nin ilgisizliğindne şikayetçidir. Eşnin ilgisini çekebilmek için çeşitli oyunlar oynayan Semra’nın planları hep ters teper.

Mihrap Yerinde

Yasemin Yalçın, Zafer Alagöz ve Kadir Çöpdemir’in başrollerini paylaştığı diziye genç ve güzel bir oyuncu da dahil oldu. Pis Yedi dizisinin güzel oyuncusu Melisa Babadağ’da Mihrap Yerinde’nin kadrosuna katıldı. Mihrap Yerinde dizisinin konusu ise şöyle:

Mahallesindeki Sado’ya aşık olan Mihrap, ailesinin baskısı ile zengin galerici Ahmet ile evlenir. Mihrap, Ahmet’le evlenince lüks bir hayat sürmeye başlar, bir kızı ve bir de oğlu olur. Fakat yıllar sonra eşi Ahmet iflas eden ve ortadan kaybolur.


Mihrap ise yıllardır gitmediği mahallesine geri dönme kararı alır fakat artık hiç bir şey bıraktığı gibi değildir. Hem komik hem hüzünlü hikayesiyle Mihrap Yerinde seyirciyi ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Mihrap Yerinde çok yakında Show TV ekranlarında olacak.

Oyuncu Kadrosu:
Yasemin Yalçın
Zafer Algöz
Kadir Çöpdemir
Melis Babadağ
Özgün Karaman
Selda Özbek
Şermin Hürmeriç
Ortans Kıvanç
Hüseyin Elmalıpınar
Şemsettin Terlan

Yüksek Giriş

Aynı evi paylaşan zıt karakterli iki öğrenci İzmirli Cesur ve Adanalı Kirve’nin eğlenceli hikâyesi anlatılıyor. Cesur ve Kirve’nin tek ortak noktaları dersle ve okulla ilgisi olmayan iki tembel, öğrencimsi olmaları… Okulla zaten pek ilgili olmayan iki arkadaş, güzeller güzeli Ece ve kuzeni Ayşegül kendilerine komşu olarak gelince, okulu tamamen boşlarlar.

Oyuncu Kadrosu:
Umut Kurt
Bekir Çiçekdemir
Bora Akkaş
Sera Tokdemir
Tuna Orhan
Cansu Koç
Suna Keskin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here

© Copyright 2019  |  Global Medya Prodüksiyon